Prima pagină   |   Harta site-ului   |  Flux RSS    |   Contacte

   |   Text size:
 Română
Voinţa poporului constituie baza puterii de stat. Această voinţă se exprimă prin alegeri libere, care au loc periodic prin sufragiu universal, egal, direct, secret şi liber exprimat. Statul garantează exprimarea voinţei libere a cetăţenilor prin apărarea principiilor democratice şi a normelor dreptului electoral.

 


Ultima actualizare a site-ului:
Miercuri, 03 aprilie 2019
Prima pagină  »  Alegeri parlamentare  »  30 noiembrie 2014  »  Organele electorale ierarhic inferioare  »  Datele de contact ale consiliilor electorale de circumscripţie
Datele de contact ale consiliilor electorale de circumscripţie

    Nr. d/o

    Organul electoral

    Adresa sediului organului electoral

    Programul de activitate

    Persoana de contact
    (numele, prenumele, funcţia)

    Telefon contact

    Membrii consiliilor electorale de circumscripție

    1

    Consiliul electoral de circumscripţie electorală municipal Chişinău nr. 1

    bd. Ştefan cel Mare, nr. 83, mun. Chişinău,
    Primăria, et.1

    08:30 – 17:00
    Pauză 12:30 – 13:00

    Balan Iulian,
    preşedinte

    022-54-63-04

    1. Balan Iulian - preşedinte
    2. Perţu Victor-secretar
    3. Barburoş Tatiana
    4. Caraman Angela
    5. Cojocari Elena
    6. Efros Vasile
    7. Frecăuţanu Inga 
    8. Galaş Angela
    9. Osoian Lilian
    10. Răsoi Victor
    11. Roşca Tamara
    2

    Consiliul electoral de circumscripţie electorală municipal Bălţi nr. 2

    Primăria mun. Bălţi, bir. 116, 334

    08:00 – 17:00
    Pauză 12:00 –13:00

    Serdiuc Irina,
    Secretar CECEM Bălţi

    0-231-28321
    0-231-22048

    1.Balan Vitalie - președinte
    2.Iordan Serghei - vicepreședinte
    3.Serdiuc Irina - secretar
    4.Gorobeţ Grigore
    5.Darii Vladimir
    6.Munteanu Veronica
    7.Pădurari Valeriu
    8.Gherasim Dumitru
    9. Zincovscaia Galina

    3

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Anenii Noi nr. 4

    Or. Anenii Noi
    Piaţa 31 August, 4
    Bir.205

    08:00 – 17:00
    Pauză 12:00 –13:00

    Ciur Dumitru
    Președinte CECE

    0265-2-31-43

    1.Ciur Dumitru – preşedinte
    2.Gheorghiţa Svetlana – vicepreşedinte
    3.Bulbuc Tatiana – secretar
    4.Boicu Petru
    5.Cornienco Leonid
    6.Filipovici Lidia
    7.Gortolomei Tamara
    8.Moţpan Constantin
    9.Perju Diana

    4

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Basarabeasca nr.5

    Or. Basarabeasca
    Str. Carl Marx 55, bir. 201

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 –13:00

    Bradarschii Petru, Preşedintele CECE Basarabeasca

    0297-2-30-43
    069540357

    1.Bradarschii Petru - președinte
    2.Casîm Gheorghe - vicepreședinte
    3.Grejdeanu Viorica - secretar
    4.Cazacu Tatiana
    5.Garaba Oxana
    6. Ivanova Natalia
    7. Moiseev Ivan
    8. Roşcov Oxana
    9.Ciubutăreanu Diana

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Briceni nr. 6

    Or. Briceni
    str. Independenţei 48
    et.4 bir.402

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Chirtoagă Nicolai
    Președinte CECE

    0247 2-20-57

    1.Chirtoagă  Nicolai – preşedinte 2.Navroţchi Eugeniu – vicepreşedinte
    3.Statnîi Victor – secretar
    4.Baraliuc Dinu
    5.Bucatca Iulian
    6.Carp Mihai     
    7.Guzun Iurii
    8.Toderico Ivan
    9.Zagoriciuc Ilie

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Cahul    nr. 7

    or. Cahul, Piaţa Independenţei, nr. 2, biroul 109

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Roman Maria
    Membru

    0299- 2-20-57

    1.Chebac Dumitru - președinte
    2.Chiosa Prascovia - vicepreședinte
    3.Prepeliţă Cornelia - secretar
    4.Daud Elena
    5.Grecu Ion
    6.Hulub Tatiana
    7.Căşuneanu Vladimir
    8.Roman Maria
    9.Nisterenco Larisa

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Cantemir nr. 8

    Or. Cantemir, str. Trandafirilor 2 (intrarea din partea de Nord a clădirii)

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Cepeleaga Valeriu
    Secretar CECE

    0273-2-28-64
    079043991

    1.Danalachi Angela - președinte
    2.Cabac Ion - vicepreședinte
    3.Cepeleaga Valeriu - secretar
    4.Butuc Aliona
    5.Bacalov Aurelia
    6.Onciu Valentina
    7.Hariton Andrian
    8.Martea Roman
    9.Demian Nelea

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Călăraşi nr. 9

    Or. Călărași, str. Biruinţei 1, et. 2, bir. 18

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Iosob Gheorghe
    Președinte CECE

    0244-2-28-84
    0244-2-19-03
    Fax: 0244-2-22-71

    1.Iosob Gheorghe - președinte
    2.Raropu Ion - vicepreședinte
    3.Enachi Tudor - secretar
    4.Banari Ala
    5.Jian Veceslav
    6.Pungă Grigore
    7.Negru Alexandru
    8.Reazanțev Eudochia
    9.Tihonov Evgheni

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Căuşeni nr. 10

    OR. Căușeni, bd. Mihai Eminescu 31, bir. 202

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Ciobanu Irina
    Preşedinte CECE
    Noroşeanu Tatiana
    Secretar CECE

    0243-2-20-57
    0243-2-28-50
    Fax:0243-2-26-50

    1.Ciobanu Irina - președinte
    2.Pulbere Igor - vicepreședinte
    3.Noroșeanu Tatiana - secretar
    4.Martîniuc Irina
    5. Focșa Anatolie
    6. Îndoitu Ivan
    7. Mancoș Vladimir
    8. Railean Ina
    9. Rîncău Ion

    10 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Cimişlia nr.11

    Or. Cimişlia, bd. Ştefan cel Mare şi Sfînt 12, et. 1, bir 101

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Tomescu Andrei
    Preşedinte CECE

    0241-2-20-88
    0241-2-58-59
    Fax:0241-2-33-99
    0241-2-11-63

    1.Tomescu Andrei - preşedinte
    2.Pancrat Ion - vicepreşedinte
    3.Balaban Lilia - secretar
    4.BuzaŞtefan
    5.Delinschi Ion
    6.Doni Valentina
    7.Ene Victor
    8.Grinic Vasilii
    9.Mardare Mihai

    11 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Criuleni nr.12

    Or. Criuleni, Consiliul raional Criuleni, str. 31 august 1989, nr. 108

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Savin Grigore, preşedintele CECE Criuleni nr. 12

    0248-22057

    1.Savin Grigore - președinte
    2.Bobeico Tudor - vicepreședinte
    3.Ungurean Ala - secretar
    4.Negură Ion
    5.Nicolai Vasile
    6.Rusu Diana
    7.Caimacan Ştefan
    8.Sîrbu Lorena
    9.Bradu Evgenii

    12 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Donduşeni nr.13

    Or. Donduşeni
    Str. Independenţei 47
    Etajul 1.

    8:00 – 17:00

    Vozian Constantin
    Președinte CECE

    0251-2-20-57

    1.Vozian Constantin – preşedinte
    2.Beţivu Livia – vicepreşedinte
    3.Sitnic Aurica – secretar
    4.Cernei Nina
    5.Fencovschi Eugeniu
    6.Guriev Iurie
    7.Gugurin Veaceslav 
    8.Maxim Vitalie
    9.Rîşchitor Ina

    13 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Drochia nr.14

    or. Drochia, str. Independenţei 15, Consiliul raional Drochia, sala de şedinţe

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Bulat Valeriu,
    Preşedintele CECE Drochia, nr. 14

    Tel. 0-252-2-20-57
    Tel/fax.:0-252-2-40-38
    cancelardroc@mail.ru

    1.Bulat Valeriu – preşedinte
    2.Spînu Olga – vicepreşedinte
    3.Grigoriţa Oxana – secretar
    4.Josan Maria
    5.Plopa Alexei
    6.Rotaru Igor
    7.Cumpătă Ruslan
    8.Vangheli Ion
    9.Velicico Igor

    14 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Dubăsari nr.15

    s. Coşniţa
    str. Păcii 70
    et.3,  Consiliul raional Dubăsari
    sala mică de şedinţe

    8:00 – 17:00

    Vancea Vladimir
    Președinte CECE

    068333059

    1.Vancea Vladimir – preşedinte 2.Dorofeev Nicolae – vicepreşedinte
    3.Lazari Tatiana – secretar
    4.Cataranciuc Vladimir
    5.Cazac Lilia
    6.Cîrnaţ Vitalie
    7.Leagul Ghenadie
    8.Pantazi Sergiu
    9.Platon Angela

    15 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Edineţ nr.16

     Or. Edineţ
    Str. Independenţei 33
    Et. 3 bir.226
    Sala de şedinţe a Consiliului raional Edineţ

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Luchian Anatolie
    Președinte CECE

     

    0246-2-24-59

     

     

    1.Luchian Anatolie – preşedinte
    2.Iftodi Maria – vicepreşedinte
    3.Caminschi Valentina – secretar
    4.Berliba Ion
    5.Croitor Maria
    6.Gubceac Dumitru
    7. Guţu Dorel
    8. Leviţchii Martîn
    9. Samson Ion

    16 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Făleşti nr.17

    Or. Fălești st. Ștefan cel Mare 50, bir. 102

    8:00 – 17:00
    Pauză 13:00 – 14:00

    Budu Raisa
    Preşedinte CECE

    0259-2-42-21
    0259-2-36-21

    1.Budu Raisa - președinte
    2.Vatavu Procopie - vicepreședinte
    3.Rusu Tudor - secretar
    4.Baxan Maria
    5.Cretu Svetlana
    6.Iarovoi Angela
    7.Bordianu Stela
    8.Popov Cristina
    9.Vrabie Natalia

    17 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională  Floreşti nr.18

    Or. Florești, bd. Victoriei 2, bir. 51

     

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Catruc Nicolae
    Președinte CECE

    0250-2-20-57,
    0250-2-27-50

    1.Catruc Nicolae - președinte
    2.Capcelea Vladimir - vicepreședinte
    3.Pantaz Diana - secretar
    4.Caraulan Steleana
    5.Cercaşev Ivan
    6.Fediko Valentin
    7.Lozan Tudor
    8.Munteanu Ecaterina
    9.Zdraguş Adela

    18 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Glodeni nr.19

    Or. Glodeni, str. Suveranităţii nr.2, etaj.2, sala mică

    Zilnic
    09:00-18:00
    Pauza 12:00-13:00

    Tuceac Igor, preşedinte CECE
    Plugaru Stela, secretar CECE

    079565456
    069071268

    1.Tuceac Igor - preşedinte
    2.Dolghieru Anatolii - vicepreşedinte
    3.Plugaru Stela - secretar
    4.Bazemba Ina
    5.Bolescu Nina
    6.Boldu Crstina
    7. Curuliuc Galina
    8.Gurău Zorina
    9. Roman Mihail

    19 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Hînceşti nr.20

    Or. Hînceşti, str. Mihalcea Hîncu, 126, bir. 200

    08:00-17:00
    Pauză
    12:00-13:00

    Moraru Toma Elena, secretarul CECE Hînceşti

    Tel: 0(269) 2 29 28
    Fax:0(269) 2 29 38

    1.Şura Mihail - președinte
    2.Gangan Vasile - vicepreședinte
    3.Moraru Toma Elena - secretar
    4.Girla Tatiana
    5.Lemanaru Andrian
    6.Andronic Nina
    7.Scutaru Oxana
    8.Arbuz Dionisie
    9.Zamurcă Maria

    20 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Ialoveni nr.21

    Or.Ialoveni, str. Alexandru cel Bun, 33

    8:00-17:00
    Pauză 12:00-13:00

    Bivol Galina, secretar CECE

    tel:0268-2-66-02
    fax:0268-2-66-02

    1.Ungureanu Eudochim - preşedinte
    2.Cotovan Mihail - vicepreşedinte
    3.Bivol Galina - secretar
    4.Ţurcan Ludmila
    5.Polişciuc Grigore
    6.Ungureanu Natalia
    7.Beşliu Raisa
    8.Botnar Ştefan
    9.Vîrtosu Anatolie

    21 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Leova nr.22

    str. Independenţei, nr. 5, or. Leova, Consiliul raional Leova, biroul 23, etajul 2

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Buruiană Svetlana,
    Preşedinte

    0263 24524

     

    1.Buruiană Svetlana - președinte
    2. Profir Constantin – vicepreșdinte
    3. Țurea-Potîngă Ludmila - secretar
    4.Polişciuc Serghei
    5.Pritcan Afanasie
    6. Lozan Lilia
    7.Stoiu Tatiana
    8. Marin Marina
    9.Zagaican Tudor

    22

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Nisporeni nr.23

    Or. Nisporeni,
    str.Ion Vodă, 2

    Zilnic
    8:00 - 17:00

    Valicov Natalia, secretar CECE

    Tel:0264-2-68-53
    Fax:0264-2-68-53

    1.Buhnea Ana - preşedinte
    2.Popa Petru - vicepreşedinte
    3.Valicov Natalia - secretar
    4.Barcaru Victor
    5.Caminschi Ion
    6.Nichita Angela
    7.Robu Grigore
    8.Tulbure Andrei
    9.Zmeu Sergiu

    23 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Ocniţa nr.24

    str. Independenţei nr. 51, or. Ocniţa, biroul 301

    08:00-17:00
    Pauză
    12:00-13:00

    Galuşca Alexei, preşedinte

    0271 22543,
    0271 22057,
    0271 22058 (fax),
    0271 22440 (fax).

    1.Galuşca Alexei - preşedinte
    2.Ciumac Aurelia-vicepreședinte
    3.Slivca-Cobîlaş Angela-secretar
    4.Breazu Mihai
    5.Bularga Mihai
    6.Cozim Vera
    7.Cuşnir Eujeniu
    8.Gîscă Pavel
     9.Ursan Victor

    24 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Orhei nr.25

    bd. Mihai Eminescu , nr. 2, or. Orhei, Consiliul raional Orhei, sala de şedinţe, etajul III

    Zilnic
    8:00 – 17:00

    Malai Alexandru, preşedinte

    0235 21302
    0235 20743

    1.Malai Alexandru - preşedinte
    2.Bătrîncea Mihai-vicepreședinte
    3.Bordian Marcela -secretar
    4.Gherman Victor
    5.Golban Irina
    6.Munteanu Diana
    7.Racu Ion
     8.Roman Vasile
    9.Rotari Dina

    25 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Rezina nr.26

    or. Rezina, str. 27 august, 1, et. 2, biroul 26

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Taban Irina
    Secretar CECE

    0254-2-20-56
    0254-2-20-58(fax)

    1.Furdui Adrian - președinte
    2.Rusnac Aliona - vicepreședinte
    3.Taban Irina - secretar
    4.Clapaniuc Gheorghe
    5.Grigor Vasile
    6.Frunza Vasile
    7.Repeşco Liuba
    8.Rusnac Vera
    9.Spiridon Natalia 

    26 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Rîşcani nr.27

    str. Independenţei, nr. 38, or. Rîşcani, Consiliul raional Rîşcani, biroul 2, etajul I

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

    Garaşciuc Valentina,
    preşedinte

    0256 23034

    1.Garaşciuc Valentina - preşedinte
    2.Petraşescu Anatolie - vicepreşedinte
    3.Popov Ion - secretar
    4.Crigan Alexandru
    5.Cuşnir Iacov
    6.Knyazev Rodica
    7.Lungu Svetlana
    8.Medveţcaia Emilia
    9.Stelea Teodor
    27 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Sîngerei nr. 28

    str. Independenţei nr. 5, or. Sîngerei, Consiliul raional, biroul 8

    8:00 – 17:00

    Popescu  Petru, preşedinte

    0262 81232

    1.Popescu Petru-președinte
    2.Slobodzean Veaceslav-vicepreședinte
    3.Crăciun Aliona-secretar
    4.Ciumac Carolina
    5.Cotman Aliona 
    6.Condorachi Constantin
    7.Iamandii Gheorghe
    8.Romanciuc Elena 
    9.Ţariuc Mihail

    28 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Soroca nr. 29

    str. Ştefan cel Mare nr. 5, or. Soroca, Consiliul raional, biroul 107

     

    8:00 – 17:00
    Pauză 12:00 – 13:00

     

    Zabrian Stela, secretar

    069684259

    1.Gherega Angela –președinte
    2.Cojocaru Vladimir-vicepreședinte
    3.Zabrian Stela -secretar
    4.Artemi Valentin
    5.Botnaru Ghenadie
    6.Istrati Maria
    7.Palamari Vasile
    8.Ţurca Petru
    9.Zgardan Dumitru 

    29 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Străşeni nr. 30

    Or.Străşeni, Incinta Şcolii Străşeni, etaj 2, bir.210

    08:00-17:00
    Pauza 12:00-17:00

    Jereghi Rodica, preşedinte


    Todorova Irina, secretar

    069757640

     

    079130480

    1. Jereghi Rodica - preşedinte
    2.Micleuşanu Eugeniu - vicepreşedinte
    3.Todorova Irina - secretar
    4.Beschieru Nicolae
    5.Ţapu Ion
    6.Morosanu Vitalie
    7.Oanta Viorica
    8.Pînzaru Dorian
    9.Poznei Valentina

    30 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Şoldăneşti nr. 31

    Or. Şoldăneşti,
    str. 31 august, 1, Consiliul raional Șoldăneşti

    8:00 – 17:00

    Vidraşco Liuba, preşedintele CECE Şoldăneşti nr. 31

    0-272- 2-20-57
    0-272-2-42-38

    1. Vidrașco Liubovi - președinte
    2. Coreţchi Vladimir - vicepreședinte
    3.  Leşan Nadejda - secretar
    4.  Condrea Aurica
    5.  Draganiuc Mihail
    6. Morar Valentina
    7.  Ţurcan Claudia
    8. Volovei Andrei
    9. Zaiţev Svetlana

    31 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Ştefan Vodă nr. 32

    Or. Ştefan Vodă, str. Libertăţii, 1, bir.401

    Zilnic
    08:00- 17:00
    Pauză: 12:00-13:00

    Cebotari Aurica, preşedinte
    Nicolenco Iurie, secretar

    Tel:0242-2-37-33
    Fax:0242-2-36-70
    067304657

    1.Cebotari Aurica - preşedinte
    2.Cârnu Anastasia - vicepreşedinte
    3.Nicolenco Iurie - secretar
    4.Babilev Tatiana
    5.Ciobanu Ion
    6.Cojocari Iuliana
    7.Musteaţă Galina
    8.Şchiopu Ion
    9.Vremere Larisa

    32

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Taraclia nr. 33

    Or. Taraclia
    Str. Ştefan cel Mare nr.59
    Et.2 bir.203

    8:00 – 17:00

    Neiculova Natalia

    0294-2-34-61

    1.Neiculova Natalia – preşedinte
    2.Maslincova Galina – vicepreşedinte
    3.Copusciu Iana – secretar
    4.Furtună Ana
    5.Melnic Vitali
    6.Plagov Vasile
    7.Tuluş Serghei

    33 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Teleneşti nr. 34

    or Teleneşti str 31 august nr.9 în incinta Consiliului raional Teleneşti (etajul 1).

    8:00 – 17:00

    Nastas Nicolae, secretarul CECE Teleneşti, nr. 34

    Tel.
    0-258- 2- 28-91
    0-258-2-20-88
    069510042

    1.Coșneanu Svetlana-președinte
    2.Cazacu Nelea - vicepreședinte
    3.Nastas Nicolae - secretar
    4.Ursan Gheorghe
    5.Gumeniuc Nicolae
    6.Lazăr Sergiu
    7.Ciubotaru Natalia
    8.Stegărescu Andrei
    9.Şeremet Petru

    34 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională Ungheni nr. 35

    Or.Ungheni, str.Naţională nr.9, Consiliul raional
    (Sala de conferinţe a Consiliului raional)

    08:00-17:00
    Pauză 12:00-13:00

    Burlacu Tudor, preşedintele CECE

    Tel: 069499196
    Fax: 0236-227-26

    1.Burlacu Tudor-preşedinte
    2.Roibu Tatiana-vicepreşedinte
    3.Croitoru Marina- secretar
    4.Gavriliţa Alexandru
    5.Griţco Andrei
    6.Negară Vlad
    7.Păduraru Inga
    8.Rotari Eugenia
    9.Zmău Sorin

    35 

    Consiliul electoral de circumscripţie raională U.T.A. Găgăuzia nr. 36

    Or. Comrat
    Str. Tretiacov 36
    Et.2, bir.212

    9:00-18:00

    Gaidarji Fiodor

    0298-2-95-91
    0298-2-76-90 (fax)

    1.Gaidarji  Fiodor – preşedinte
    2.Cîssa Elena – vicepreşedinte
     3.Covalenco Iana – secretar
    4.Barladean Olga
    5.Colodeev Roman
    6.Croitor Ivan
    7.Kîrma Olga
    8.Pavalachi Corina
    9.Vasilieva Larisa

     



    Prima pagină  »  Alegeri parlamentare  »  30 noiembrie 2014  »  Organele electorale ierarhic inferioare  »  Datele de contact ale consiliilor electorale de circumscripţie


    20.11.2018
    ANUNȚ DE PARTICIPARE privind achiziționarea stațiilor de lucru, periferice și imprimate prin procedura de achiziție publică Licitație deschisă
    20.11.2018
    ANUNȚ de participare privind achiziționarea camerelor video pentru sistemul de înregistrare video în secțiile de votare la alegerile parlamentare din 24 februarie 2019 prin procedura de achiziție publică Licitație deschisă.
    19.11.2018
    CEC recomandă partidelor politice să-și ajusteze actele interne ce reglementează activitatea organelor centrale ale partidului politic și să le aducă în concordanță cu prevederile legislației electorale
    19.11.2018
    ANUNȚ privind consultarea publică a proiectului de hotărîre a Comisiei Electorale Centrale „Pentru aprobarea Regulamentului cu privire la procedura de validare, ridicare și atribuire a mandatelor de consilier”
    14.11.2018
    Ședința Comisiei Electorale Centrale din 14 noiembrie 2018
    14.11.2018
    Au fost stabilite caracteristicile tehnice pentru sistemul de înregistrare video în secțiile de votare realizat în cadrul alegerilor parlamentare din 24 februarie 2019
    13.11.2018
    ANUNȚ de participare privind achiziționarea computerelor portabile (laptopuri) pentru asigurarea cu echipament de calcul a contabililor și operatorilor din cadrul CECE.
    13.11.2018
    ANUNȚ de participare privind achiziționarea de STORAGE(procedură repetată).

     

     

     

     



    Facebook YouTube Flux RSS
    Twitter Instagram Odnoklassniki

     


     


    CEC ÎN IMAGINI FOTO
    Vezi galeria foto
    © 2019 Comisia Electorală Centrală a Republicii Moldova
    Toate drepturile rezervate | Site elaborat de MoldData

    Adresa: Vasile Alecsandri, 119, Chişinău Republica Moldova
    Tel.: (+373 22) 251-451  Fax: (+373 22) 234-047
    Email: info@cec.md

    Total vizitatori: 1327072219
    Total(unici) ieri: 334
    Total azi: 25
    Online: 3
    PAGINA ÎN SUS